Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Konferencia Eaquals: Online výučba a trendy

Konferencia Eaquals:  Online výučba a trendy

Vstúpili sme do doby, ktorá v priebehu niekoľkých dní zmenila rokmi overené postupy a pravidlá. Univerzitné poznatky, pedagogické tréningy a prax, koučing a mentoring… Zmenilo sa všetko, čo sme doteraz považovali za univerzálne platné a nemenné.

Epidémia COVID-19 preniesla jazykové vzdelávanie do novej éry digitálneho veku svetelnou rýchlosťou.

  • Čo všetko nás naučila prvá vlna pandémie vo výučbe cudzích jazykov?
  • Ako sa učitelia v rôznych krajinách sveta vysporiadali s novou realitou výučby?
  • Ako môže online priestor využiť na prácu každý učiteľ?
  • Akým výzvam čelia riaditelia a manažéri škôl? Aké nové prístupy im pomôžu previesť svojich učiteľov bezpečne krízovým obdobím?
  • Čo nás naučila kríza? Kam nás môže v jazykovom vzdelávaní posunúť?
  • Ako meniť záťažové situácie na príležitosti napredovať a rásť?

Dvojdňová ONLINE konferencia Eaquals bude zameraná na Krízový manažment, Starostlivosť o učiteľov v čase krízy, Online učenie a Trendy do budúcnosti.

Je určená všetkým učiteľom cudzích jazykov, manažérom a riaditeľom škôl, lektorom a trénerom, koučom a mentorom.

Organizátor, medzinárodná asociácia jazykových škôl Eaquals (ktorej certifikát kvality získal v auguste 2020 aj The Bridge) pripravila dva dni plné zaujímavých prednášok, prezentácií, prípadových štúdií a panelových diskusií.

Konferencia sa uskutoční 23. – 24. októbra 2020. Je bezplatná pre všetkých, členov aj nečlenov Eaquals. Zaregistrujte sa prosím čim skôr. Budeme radi, ak o konferencii poviete aj svojim kolegom. Pretože v jednote a spoločnom napredovaní je sila.

V panelovej diskusii v piatok 23. októbra na tému: Otázky a odpovede o krízovom manažmente (Q&A on Crisis Management) bude spolu s Gillian Davidson, Aniou Kolbuszewskou diskutovať aj riaditeľka The Bridge, Klaudia Bednárová.

×