Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Novinky a zaujímavosti pre učiteľov a učiteľky angličtiny

Novinky a zaujímavosti pre učiteľov a učiteľky angličtiny

Náš e-mailový mesačník je určený pre angličtinárov a angličtinárky, ale aj pre metodikov a metodičky. Prihlásením sa do nášho e-mailového mesačníka získate užitočné a zaujímavé informácie z oblasti jazykového vzdelávania a metodiky výučby angličtiny.

Naším cieľom je nadviazať kontakt a nielen sa podeliť sa o naše skúsenosti, tipy a rady s kolegami angličtinármi z iných škôl, ale budeme radi ak aj vy zozdieľate vaše skúsenosti s nami.

Ak ste čítali zaujímavý článok, blog, knihu, alebo máte tip na dobrú konferenciu či kurz pre učiteľov, budeme radi ak sa o informácie s nami podelíte a my ich radi zaradíme a uverejníme ako tipy a podnety od vás. Naším cieľom je vytvoriť krátky a prehľadný učiteľský magazín, ktorý vám do e-mailovej schránky príde približne raz za mesiac.

Ak si želáte odoberať náš newsletter, vyplňte prosím formulár nižšie. Keď si to rozmyslíte, kedykoľvek sa jednoducho odhlásite pomocou odkazu, ktorý je na konci každého newslettera.

Prihlásiť sa na lektorský newsletter (#53)

Všetky polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

×