Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Marco Talia

Marco Talia

Marco je nielen certifikovaný učiteľ angličtiny ale prináša aj 27 rokov skúseností ako medzinárodný obchodník v sektore B2B. Je vyzbrojený bakalárskym titulom v odbore obchodu a administratívy, diplomom HR špecialistu a magisterským titulom v odbore marketingu a predaja, je tiež certifikovaným mentálnym koučom. Mimo firemného sveta, Marco je vášnivý turista a horolezec, ktorý preskúmal rôzne kúty zemegule. Ako aktívny člen talianskeho alpského klubu, Appalačského horského a talianskeho turistického klubu, časť svojho času venuje neziskovým
organizáciám. Jeho čitateľská vášeň zahŕňa taliansku, anglickú a francúzsku literatúru. Marco má výnimočné organizačné schopnosti a racionálny prístup k životu a vďaka tomu je neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu. V rámci obchodnej angličtiny študenti oceňujú jeho rozsiahle skúsenosti a znalosti v obore. Jeho efektívny komunikačný štýl a a vodcovské schopnosti zároveň prispievajú k jeho všestrannej profesionalite.

×