Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Barbora Gecseová

Barbora Gecseová
Barbora Gesceova

BIO

Barbora Gecseová je projektová manažérka, ktorá v jazykovom centre The Bridge zastrešuje medzinárodné projekty v rámci programu Erasmus, interné projekty v oblasti vzdelávania lektorov a CSR aktivity. Má vzdelanie v oblasti lingvistiky a prekladateľstva a profesionálne aj dobrovoľnícke skúsenosti s riadením projektov v rôznych oblastiach podporujúcich vzdelávanie a rozmanitosť. Ako projektová manažérka s vášňou pre prepájanie ľudí a kultúr spája svoje skúsenosti v najnovšom a jedinečnom projekte venovanom komunite učiteľov, ktorí využívajú humanistické prístupy vo svojej profesii – Hlt.digital.

Workshop: HLT.digital ako cesta k sebarozvoju

Na tomto stretnutí budeme skúmať spôsoby, ako sa projekt Erasmus môže stať nástrojom vášho sebarozvoja. Podelíme sa o skúsenosti našich učiteľov s projektom Hlt.digital a o informácie, ako sa do neho zapojiť. Naším cieľom je vytvoriť otvorený priestor na výmenu osvedčených postupov a nápadov pre samostatný rozvoj.

×