Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Andrea Rakytová

Andrea Rakytová

BIO

Andy pracovala na rôznych vedúcich pozíciách v oblasti ľudských zdrojov s cieľom pomáhať spoločnostiam pri dosahovaní udržateľného obchodného rastu, pozitívnej firemnej kultúry a spokojnosti zamestnancov. Má za sebou bohaté 20-ročné skúsenosť s prácou v oblasti ľudských zdrojov v súkromnom aj verejnom sektore. Momentálne pôsobí v jazykovej škole the Bridge na pozícii HR Manažérky. Okrem práci sa venuje aj personálnemu a kariérnemu poradenstvu, lektorskej činnosti a prednášaniu na Univerzite Komenského. Bavia ju výzvy zavádzania nových systémov a procesov a spolupráca s medzinárodným tímom ľudí na rôznorodých projektoch, či už na úrovni jednotlivca, tímu alebo celej spoločnosti.

Workshop: Ako zažiariť na online pohovore

Pandémia nám všetkým priniesla viaceré zmeny a mnohé z nich sa dotkli aj pracovného trhu a pracovných pohovorov. Osobné stretnutia sa preniesli do online prostredia a hoci sa zdanlivo jedná iba o zmenu formy,  aj v online priestore je potrebné dodržiavať určité pravidlá a zásady, aby pohovor prebehol profesionálne. Pri online pohovore je navyše potrebné nepodceniť prípravu po technickej stránke a aj si dať pozor na úskalia virtuálneho prostredia. Prihláste sa na webinár, zistite, ako zažiariť na online pohovore.

ČO SA NAUČÍME?

  1. Ako sa pripraviť na online pohovor
  2. Čo je potrebné urobiť pred pohovorom
  3. Aké zásady treba dodržiavať pred a počas pohovoru
  4. Ako sa vhodne obliecť
  5. Čo hovoriť a čo nehovoriť vôbec
  6. Ako používať reč tela

Zistite, aké pravidlá a zásady je potrebné dodržiavať pri online pohovore, prečo je dôležité nepodceniť prípravu, na čo si dávať vo virtuálnom prostredí pozor a čo ďalšie urobiť pre to, aby ste získali svoj „dream job“.

×