Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Komentovaná prehliadka v angličtine

Komentovaná prehliadka v angličtine

V spolupráci s Galériou mesta Bratislava (GMB) vás srdečne pozývame na výstavu Aleša Votavu. Komentovaná prehliadka sa uskutoční v Pálffyho paláci 27. apríla 2023 od 17:00 do 18:00 pod vedením Vladislava Malasta v anglickom jazyku.

Objavte na tejto prelomovej výstave majstrovské umenie Aleša Votavu. Ako tvorca, ktorý obratne prekračuje hranice svojej profesie, Votava svojou tvorbou prekračuje hranice kategorizácie a vymyká sa očakávaniam. Či už prostredníctvom svojich intímnych posolstiev o zraniteľnosti a pochybnostiach, alebo bezhraničnej kreativity, vynaliezavosti, nadhľadu a humoru, Votavova tvorba nás vyzýva, aby sme preskúmali hranice toho, čo považujeme za možné. Jeho objekty existujú vo vlastnej sfére, vznášajú sa medzi šperkom, sochou, strojom a kostýmovým dizajnom. Nie je prekvapením, že Votava vyrastal na Alici v krajine zázrakov a nanovo ju ilustroval, pretože jeho práca je rovnako očarujúca a podmanivá ako nápaditá rozprávka Lewisa Carrolla.

Nenechajte si ujsť príležitosť zoznámiť sa s pozoruhodnými výtvormi Aleša Votavu, ktorého umelecké majstrovstvo sa odmieta obmedzovať.

Vstup je pre študentov The Bridge voľný. Stačí sa registrovať a prísť. Tešíme sa na Vás 🙂

Pozvanie do galerie na Votava (SK) (#69)
×