Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Individuálny kurz angličtiny pre dvoch – viac hláv, viac rozumu

Individuálny kurz angličtiny pre dvoch – viac hláv, viac rozumu

Už máte plány na leto? Možno ste uvažovali, že pomalšie tempo a viac voľného času, ktoré dovolenkové obdobie prináša, využijete na zlepšenie svojich zručností v angličtine. Do skupinového kurzu sa vám však prihlásiť nechce a individuálne lekcie vyzerajú ako príliš drahý luxus na letné radovánky. Alebo jednoducho nechcete tráviť čas s angličtinou osamote, iba v spoločnosti lektora.

Ak sme trafili do čierneho, máme pre vás dobrú správu. Angličtiny sa nemusíte vzdať ani v lete. Pripravili sme pre vás letné individuálne kurzy angličtiny v špeciálnej edícii pre dvoch.

Keď nie ste osamote, je vám veselšie

Keď ste na to dvaja, hneď sa všetko zdá ľahšie, a nie je to len mýtus. Na skupinových kurzoch, ktorých sa zúčastňuje viac študentov, to rozhodne viac žije. Stretnete sa nielen s vlastnými výzvami, čo sa jazyka týka, ale aj výzvami iných, z ktorých sa tiež poučíte, okrem toho budete viac konverzovať s tými, čo angličtinu nemajú tak dokonalú ako váš lektor, čiže nadobudnete lepšiu prax v reálnej konverzácii a v neposlednom rade sa viac zabavíte. Podľa slov našich študentov sú skupinové kurzy pestrejšie a čas na nich rýchlejšie ubehne.

A ak sa predsa len bojíte, že sa na väčších skupinových kurzoch nedostanete poriadne k slovu, individuálka vo dvojici je pre vás ideálnou alternatívou.

Učenie, do ktorého sa nemusíte nútiť

Akonáhle sa na lekcii ocitnete aspoň dvaja, vaša motivácia zlepšovať sa automaticky rastie. Nie nadarmo mávajú aj športovci na tréningoch sparing partnera. Z praxe vyplýva, že keď sa máte s kým porovnávať a s kým sa pravidelne predbiehať, napredujete rýchlejšie a celý proces sa vám zdá menej náročný. Navyše, v prípade kurzov pre dvoch, vás na lekciu ťahá prirodzená zodpovednosť a na hodinu sa vám ide ľahšie. Predsa len, nenecháte toho druhého v štichu. 🙂

Nebojte sa, v prípade, že jeden z vás napokon nebude môcť na hodinu prísť, lekcia neprepadne. Ten, s ktorým kurz zdieľate, vám ľahko povie, čo sa na hodine dialo a čo máte do ďalšej lekcie dobehnúť.

Individuálna hodina s výhodami skupinového kurzu

Aj keď individuálna lekcia pre dvoch možno znie ako paradox, výstižnější názov pre tento špeciálny formát výučby angličtiny naozaj neexistuje. Prináša v sebe totiž výhody rovnako individuálnej hodiny aj skupinového kurzu – ideálny kompromis, ak patríte medzi nerozhodných, neradi vystupujete vo väčšej skupine alebo sa vám individuálne lekcie zdajú pridrahé.

Cenu vydeľte dvoma

Áno, rovnako ako lektora, aj cenu si so svojím “parťákom” jednoducho podelíte. Dostanete tak výhody individuálneho prístupu aj malého počtu účastníkov a zároveň povzbudenie v podobe vzájomnej motivácie, výhodnejšej ceny a rozhodne väčšej zábavy. Veď predovšetkým o nej je predsa letné obdobie, ktoré všetci chceme stráviť s úsmevom na perách. 🙂

Zaujali vás naše letné individuálne lekcie angličtiny pre dvoch?

Napíšte nám e-mail na kurzy@thebridge.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0948 104 916. Tešíme sa na vás!

×