Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Dobehnite, čo ste v angličtine zameškali už počas tohto leta!

Dobehnite, čo ste v angličtine zameškali už počas tohto leta!

Relaxom za slnečného počasia si dobíja baterky nejeden z nás. Ešte viac nás ale dokáže naplniť energiou fakt, keď tento čas trávime efektívne a pre náš osobnostný rast.

Počas horúcich letných dní sa iba málokomu chce trápiť sa vnútri nad knihami. Výhodou však je, že zlepšovať si angličtinu môžete aj na pláži, alebo pod stromom na záhrade.

Výhovorky bokom, každý z nás si počas leta nájde dostatok času na večerné vysedávanie po terasách kaviarní či vytrvalé opaľovanie sa pod spaľujúcim slnkom. Ťažko nám niekto uverí, že si nevieme nájsť pár minút denne na zdolanie niekoľkých stránok zaujímavej knižky alebo krátkeho inšpiratívneho videa. Hravé cvičenie pre zlepšenie gramatiky tiež netrvá „večnosť“.

Cesta k sebadisciplíne a každodennému návyku je o malých krokoch, ktoré nás tešia. Učenie sa nie je o kurzoch kde vám „angličtinu nalejú do hlavy“. Je to o všetkom možnom, kombinácií mnohých vecí. Lektori vedia poradiť  ako, kde, čo zaujímavé môžete nájsť, vysvetlia a nasmerujú. Pomôžu vám zbaviť sa zábran a zlepšíte sa v rozprávaní. Je dôležité nájsť to čo vás na angličtine bude baviť, lebo radosť s učenia je kľúčom k úspechu. Ak vás niečo nebaví a neteší, tak to budete robiť len minimálne a väčšinou s mizivým výsledkom.

Ak máte v lete chuť popracovať na svojej angličtine trochu viac, pozrite si našu letnú ponuku . Sú zamerané na rôzne oblasti tak, aby vám efektívne pomohli v tom čo potrebujete a zostalo vám ešte kopec času na vylihovanie na pláži.

Prečo ranný konverzačný kurz?

Všetci sme ešte svieži a plní energie, lebo nás nestihlo zahltiť spaľujúce dusno,

Prečo intenzívny gramatický kurz?

Pretože gramatika v skutočnosti znamená rozprávanie. Nie je to cvičeniach, ale pochopení rozdielov vo význame. Fakt nie je jedno či používate minulý alebo predprítomný čas. Dajte si intenzívne dva týždne, precvičte čo viete a naučte sa nové veci, nech je vaše rozprávanie zas o kus lepšie. Po hodine gramatiky bude pohár osviežujúcej limonády či čapovaného piva na terase chutiť rozhodne o niečo lepšie ?

Ak to vidíte v lete na samoštúdium, prihláste sa na náš bezplatný Workshop o efektívnom učení. Učiť sa jazyk je ako trénovať, ak chceme výsledky, treba vedieť ako na to.

Držíme vám palce a želáme krásne leto plné zážitkov! ?

 

×