Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Darujte 2 % divadlu v angličtine!

Darujte 2 % divadlu v angličtine!

Máte radi divadlo? A angličtinu? Chcete pomôcť turizmu v Bratislave a zároveň uchovať slovenské tradície? V tom prípade máme pre Vás skvelý projekt, ktorý môžete podporiť 2% z Vašich daní.

Jediné anglické divadlo v Bratislave

V roku 2009 vzniklo pod hlavičkou O.Z. the Bridge divadlo Bridgin´Drama zložené z lektorov, študentov a milovníkov divadla i angličtiny, ktoré hrá výlučne v angličtine. Po úspechu inscenácie Tajovsky Ruulezz!, ktorá bola adaptáciou Tajovského Ženského zákona, prišlo jediné anglické divadlo v Bratislave, s predstavením Kukucheers, ktoré je anglickou verziou Rysavej jalovice od Martina Kukučína.

Prapravujeme novú hru

Najnovším prírastkom do línie humorných adaptácií slovenskej klasiky bude Čaj u pána senátora od Ivana Stodolu, ktorý bude mať premiéru 2. júna 2016 pod pracovným názvom Just another cup of tea.

bridgindrama

Festival anglických divadiel

Minulý rok sa tiež podarilo zorganizovať vôbec prvý Medzinárodný festival divadiel hrajúcich v angličtine Bridgin´ V4 v Pezinku a už sa chystá aj ďalší ročník.

2 % znamená viac, ako si myslíte

Venovaním 2% z Vašich daní pre Bridgin´ Drama podporíte učiteľov aj študentov angličtiny, turizmus v našom hlavnom meste a zároveň pomôžete uchovať a šíriť slovenskú kultúru a tradície.

Ako darovať 2 % divadlu v angličtine?

Živnostníci
Ak si živnostník, v daňovom priznaní (typ B) alebo zamestnanec (typ A) a robíš si priznanie sám, vyplň nasledujúce údaje:

Obchodné meno (názov): the Bridge
IČO: 42208483
Právna forma: Občianske združenie
Adresa: Ladice 330, 95177 Ladice

Zamestnanci
Ak si zamestnaný, stiahni si formulár s predvyplnenými údajmi.
Doplň svoje údaje, prilož Potvrdenie o zaplatení dane (ktoré dostaneš vyplnené od zamestnávateľa) a oba formuláre zašli na svoj daňový úrad.

Pre viac informácií, kliknite na rozhodni.sk

Ďakujeme! Thank you! 🙂

2percenta

×