Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Darček, ktorý Vašim blízkym „sadne“

Darček, ktorý Vašim                blízkym „sadne“

V dnešnej uponáhľanej dobe môžeme považovať čas za jednu z najvzácnejších hodnôt. Čas pre seba, pre svojich blízkych, pre skvalitnenie života ale i zlepšenie vyhliadok do budúcnosti. Jednou z možností, ako si ukrojiť kúsok voľna a zároveň sa venovať sami sebe a sebarozvoju je štúdium angličtiny.

The Bridge vám ponúka víkend s angličtinou v spoločnosti inšpiratívnych ľudí. Konverzujte po anglicky a zároveň získajte užitočné informácie o tom, ako využívať čas efektívne.

Angličtina pod stromčekom

Postupne z darčekových trendov vytráca materiálno a ľudia uprednostňujú zážitkové dary. Darovať zážitky a skúsenosti, ktoré vašim blízkym zlepšia kvalitu života je radosť. Vzdelanie je investícia do budúcnosti a zároveň príjemné spoločenská aktivita.

Uvažujete aj vy, že tento rok obdarujete seba alebo svojich blízkych niečím, čo im pomôže dodať sebavedomie, chuť a motiváciu do ďalších dní a naštartujte nový rok 2019. Darujte im „Me Time“ – víkendový kurz o time manažmente, motivácií a efektívnom učení. Tento oddychový víkend v angličtine vás správne naštartuje a do nového roku vykročíte plní elánu a radosti z dobre vykonanej práce. Tešíme sa na vás v príjemnom a inšpiratívnom prostredí v centre Bratislavy. Darujte užitočne i príjemne strávený čas.

Viac informácii o darčeku nájdete tu: http://thebridge.test/produkt/me-time-weekend/

 

×