Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Bridgin´Drama vás pozýva do divadla.

Bridgin´Drama vás pozýva do divadla.

Naše anglické divadlo Bridgin´Drama pripravilo pod vedením režiséra Vojtecha Kolejáka novú autorskú komédiu s názvom „Masterclass with Shakespeare“. Nazrite do zákutí Shakespearových hier z pohľadu troch hercov, z ktorých každý chce byť Shakespeare! Alebo Rómeo? Pred očami sa Vám zrodí alžbetínske divadlo a v divadelnom kvíze určite spoznáte mnohé z bardových hier, ktoré sú nesmierne aktuálne a živé aj po 400 rokoch.

Premiéra sa uskutoční 18. novembra 2022 o 20:00 v CO kryte Divadla P.O. Hviezdoslava v Bratislave. Lístky sú pre vás – všetkých našich študentov, zdarma a platia + 1 osoba. Neváhajte vziať so sebou priateľa, manželku, svokru, tatka, starú mamu, alebo frajera a užite si spolu divadlo v angličtine.

Predstavenie je v angličtine a hrajú herci nášho divadla BridginDrama.

autor:Vojtech Koleják s použitím úryvkov z diela W. Shakespeara
preklad:Lucia Faltin
dramaturgia:Zuzana Kolejáková
scéna a kostýmy:Mária Stanko
réžia:Vojtech Koleják
hrajú:Greg Fabian, Guillaume De Canck, Sami Huttunen

Inscenáciu podporil Bratislavský samosprávny kraj a  vznik scenáru Fond na podporu umenia formou štipendia. Ďakujeme!

Lístky na PREMIÉRU už nie sú k dispozícií. Budeme sa na vás tešiť na predstavení v rámci noci divadiel v sobotu 19.11.2022 o 19:00. Lístky si môžete kúpiť online.

KÚPIŤ LÍSTOK

×