Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Alan Maley a Chrysa Papalazarou: Reflections

Alan Maley a Chrysa Papalazarou: Reflections

Vstúpte do sveta Haiku a krásnych fotiek s jedinečnou e-knihou – Reflexions, ktorú vytvorila známa dvojica Alan Maley a Chrysa Papalazarou. Táto neobyčajná zbierka predstavuje krásu haiku, nádherne skombinovanú s úžasnými fotografia. Alanove haiku sa spájajú s Chrysinou fotografiou a zachytávajú podstatu každého verša. Spoločne vytvorili elektronickú knihu, ktorá vám angličtinu priblíži inak. Pozrite si krátku ukážku knihy.

Podpora organizácie Lekári bez hraníc (MsF):

„Reflections“ nie je len zbierkou Haiku, ale aj príležitosťou zmeniť životy tých, ktorí to potrebujú. Výťažok z tejto e-knihy bude venovaný na podporu práce organizácie Lekári bez hraníc (MsF), ktorá poskytuje lekársku pomoc v najťažších a najnebezpečnejších regiónoch a stará sa o zraniteľné a trpiace komunity.

Časovo obmedzená ponuka:

Do 6. 8.2023 je „Reflexions“ k dispozícii za špeciálnu cenu 5 libier. Väčšia časť z celkovej ceny, 3 libry z každého nákupu priamo prispeje na organizáciu Lekári bez hraníc a zabezpečí, aby sa lekárska pomoc dostala k tým, ktorí ju najviac potrebujú. Zvyšné 2 libry pokryjú náklady na výrobu elektronickej knihy. Keď sa tieto náklady pokryjú, všetky ďalšie výnosy budú venované Lekárom bez hraníc.

Ako prispieť:

💓 Pridajte sa k nám a prispejte k pozitívnemu vplyvu tým, že si zaobstaráte svoj výtlačok knihy „Reflections“. Vyplňte krátky dotazník a obratom vám zašleme kontakt na Alana a Chrysu, ktorí vám zašlú platobné údaje a odkaz na stiahnutie knihy.

Maley_book_Reflextions (SK) (#84)
×