Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Acting workshop for kids

Acting workshop for kids

Prinášame Vám novinku pre Vaše deti – dramatický kurz v angličtine s hercom Guilleumeom.

Aj Vaše deti majú problém s tradičnou formou výučby? Tiež ich už nebaví mechanické bifľovanie sa slovíčok a fráz? Vôbec sa im nedivíme.

Ak si pamätáte, ako sa Vaše deti naučili svoj rodný jazyk, isto si spomínate, že to nebolo takouto formou, ale skôr postupným vnímaním a hravým prístupom. A presne takejto forme učenia sa venujeme u nás v The Bridge.

Považujeme za dôležité, aby deti pri učení sa a vnímaní jazyka mali aj priestor voľne a slobodne komunikovať, aby pre ne bolo vzdelávanie aj hrou, nie iba povinnosťou.

Tento rok sme sa rozhodli priniesť pre Vaše deti vzdelávanie novým, zábavným spôsobom, ktorý nie je žiadnemu z nich cudzí! Spojili sme učenie sa angličtiny a hranie do jedného, a to doslovne.

Prinášame Vám novinku, a to dramatický kurz vedený v angličtine, ktorý sa uskutoční u nás – v The Bridge na Baštovej 7 v Bratislave, v sobotu 24.6. o 10:00hod. Jediné, čo deti potrebujú, je športové oblečenie, papučky, hrubšie ponožky, dobrú náladu a chuť učiť sa!

Odporúčaný vek: deti od 7 do 13 rokov

Cena: 25EUR/dieťa, 40EUR/2 deti

Príďte s nami vyskúšať niečo nové a využite príležitosť stretnúť sa so skvelými ľuďmi, zabaviť sa a porozprávať po anglicky. Chcem sa registrovať a zistiť viac informácii:

Acting workshop for kids
×