Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

10 x ÁNO Veľkonočnému festivalu jazykov

10 x ÁNO Veľkonočnému festivalu jazykov

S Festivalom jazykov sme začali v roku 2017, kedy prebehli s podporou Starej tržnice 2 podujatia zamerané na tému jedla a Vianoc. Ako návštevníci ste mali možnosť oboznámiť sa s viac než 14 jazykmi, ochutnať tradičné jedlá, precvičiť si jazykové zručnosti v kvízoch či navštíviť workshop o tom, ako sa efektívne učiť jazyky.

Podstatou festivalu je priblížiť vám kultúru, zvyky či tradičné jedlá rôznych krajín – priniesť vám doslova kúsok krajiny až do centra Bratislavy, ak nemáte práve možnosť vycestovať a zažiť autentickú atmosféru v zahraničí.

Počas tohto roku pre vás chystáme hneď niekoľko ďalších aj s novinkami, ktoré vás (dúfajme) pozitívne prekvapia aj potešia 😊 Už koncom marca, 24.3.2018, sa v čase od 10:00 do 15:00 uskutoční v Starej tržnici Veľkonočný festival jazykov.

10 dôvodov, prečo sa na Festival oplatí prísť 

1. Počas jednej soboty si môžete vyskúšať až 12 jazykov a stretnúť sa s expertmi na výučbu cudzích jazykov: anglický (the Bridge – English Language Centre, španielsky (Akadémia eñe & Estudia Español en España), japonský, kórejský, čínsky, arabský, ruský, thajský (Asia info Centre), francúzsky (Francúzština BONJOUR), nemecký (Pointred – Inštitút nemeckého jazyka), slovenský (the Bridge – English Language Centre) a  esperanto (Slovenská esperantská federácia).
2. Máte možnosť pokecať si s native spíkrami aj slovenskými lektormi a overiť si  svoje jazykové znalosti v praxi.
3. Dozviete sa veľa netradičných zaujímavostí o veľkonočných tradíciách a zvykoch z rôznych kútov sveta, napríklad aj čo znamená a ako prebieha „Ostereiersuche“.
4. Zistíte, kto sú to polygloti a aj to, ako sa dá učiť viacero jazykov súčasne.
5. Čaká Vás ochutnávka veľkonočných tradičných jedál.
6. Skúsite si svoje šťastie v súťažiach o skvelé ceny, ktoré si pre vás pripravili jednotlivé školy. Okrem cien si môžete domov aj odniesť aj fotku z fotokútika! 🙂
7. Poradíme Vám, ako si vybrať jazykovú školu. Zistíte, ktoré parametre sú pri výbere dôležité. Prezradíme vám, prečo sa neoplatí vyhľadávať nízke ceny kurzov a aj to, čo by vám škola mala poskytnúť ešte pred samotným zápisom.
8. Otestujete si svoje vedomosti v kvízoch a jazykových úlohách.
9. Nebojte sa prísť aj s deťmi – hneď vedľa sa bude konať Detská burza, zabijete tak dve muchy jednou ranou alebo – akoby sme my v the Bridge povedali – come and kill two birds with one stone 😊
10. Zaujíma nás Váš názor, príďte nám povedať, čo sa Vám na festivale páči a rozhodne aj to, čo vám tam chýba. O to lepšie sa na Vás pripravíme nabudúce. 🙂

Program a presné časy prednášok nájdete tu.

×