Zažite s nami aj vy jesenný SCHOOLWARMING 2015!

Zažite s nami aj vy jesenný SCHOOLWARMING 2015!

V rámci Týždňa celoživotného učenia sme pre vás v našej škole od 21. do 25. septembra pripravili dni otvorených dverí. Celý týždeň sme vám k dispozícii každý deň od 7:30 do 20:00 na Baštovej 7, v Bratislave.

Program:

Testovanie

Príďte sa porozprávať a poradiť o tom, ako „pohnúť“ svojou angličtinu dopredu. Otestujeme vás a poradíme vám, ktorý kurz je pre vás ten správny. Testovanie bude prebiehať počas celého týždňa, ale ak si zatelefonujete vopred a objednáte sa na konkrétnu hodinu, nebudete musieť čakať.

Skúšobné hodiny

Nekupujte mačku vo vreci, spoznajte svojho lektora, alebo lektorku. Trénovať si jazyk si musíte síce vy sami, ale to ako to máte robiť, by vám mali poradiť ľudia, ktorí tomu naozaj rozumejú. Otvorené hodiny pre všetkých záujemcov budú prebiehať od stredy 23. do piatku 25. septembra podľa rozvrhu, ktorý nájdete na našej stránke.

 Seniorská škola angličtiny

Počas celého týždňa budú mať u nás seniori hodiny angličtiny zadarmo. Naučia sa na nich napríklad to, ako si v cudzine zarezervovať hotel, opýtať sa na cestu, ako aj veľa ďalších užitočných fráz. Vyučovanie bude prebiehať od pondelka do piatku. Skupiny budú prebiehať v troch rôznych časových blokoch:

9:30 – 10:30

11:00 – 12:00

13:30 – 14:30

Študenti budú zaradení do skupín podľa úrovne znalosti jazyka. Počet miest je limitovaný.

Vaše miesto na jednotlivých aktivitách Schoolwarmingu 2015 si rezervujte na telefónnom čísle 0948 104 916 alebo emailom info@thebridge.sk.

aivd_logo STANDARDlogo_TCU

×
×

Cart