the Bridge rozdáva štedrú Sphere card!

the Bridge rozdáva štedrú Sphere card!

Rozhodli sme sa zjednodušiť a sprehľadniť systém zliav pre našich študentov a od decembra 2015 sme sa stali členom vernostného programu Sphere card.

Vernostnú kartu Sphere card, ktorú pre nás nakreslila medzinárodne uznávaná výtvarníčka Mgr.art Noémi Kolčáková Szakállová, od nás pod stromček dostane každý študent, ktorý navštevuje ktorýkoľvek verejný kurz v the Bridge. Získa tak zľavu 10% na akýkoľvek ďalší kurz, v ktorom sa rozhodne pokračovať. V prípade seniorských kurzov pôjde o zľavu 5 %. Pre držiteľov VIP vernostných kariet predstavuje zľava na verejné kurzy angličtiny až 15 %. Kompletnú databázu všetkých poskytovateľov zliav nájdete na www.sphere.sk.

Okrem zliav na kurzy u nás, program umožňuje držiteľom Sphere karty nákupy v tisíckach obchodných miest na Slovensku a v Čechách, a to so zľavami až do výšky 30 %. Ak ste ešte nenakúpili darčeky tak hurá nakupovať! Angličtina pod stromčekom je výborný nápad :).

Ako získať darčekový poukaz

Stačí nám napísať na adresu bednarova@thebridge.sk, alebo zavolať na číslo 0917 596 154 a pripravíme Vám darčekový poukaz v peknom rámčeku podľa Vášho želania.

Tešíme sa na Vás i Vašich blízkych v novom roku 2016.

×
×

Cart