Veľmi dobre vieme, že udržať si motiváciu v učení sa jazyka je jedna z najťažších vecí a preto sa snažíme podporovať svojich študentov ako sa dá.

Výskumy a odborníci opakovanie hovoria o sociálnych väzbách ako o významnom faktore pre efektívne učenie sa. Koniec koncov všetci to poznáme i z vlastnej skúsenosti. Stretávať ľudí, ktorých máme radi je radosť.

Náš projekt „the Bridge club“, ktorý sme túto jeseň spustili, má za cieľ vytvoriť neformálny priestor na konverzácie a zaujímavé diskusie. Hoci projekt je určený primárne pre našich študentov, radi stretneme aj kamarátov našich študentov. Cieľom projektu je umožniť zaujímavým ľuďom sa stretnúť a porozprávať po anglicky. My našich študentov dobre poznáme a verte nám oplatí sa prísť. Študujú u nás inšpiratívni a zaujímaví ľudia, s ktorými tráviť čas je radosť.

Prvé podujatie sa uskutoční už teraz najbližší pondelok 29. októbra: Prvé podujatie pre vás pripravila naša lektorka Laura – „Mystery game“ – večer plný zábavy, interakcie a samozrejme angličtiny. „Mystery Game“ je skvelou príležitosťou precvičiť si anglickú konverzáciu a poznať nových ľudí. 

Ak sa radi hráte, chcete si s našimi lektormi pokecať v angličtine a spoznať nových ľudí, prihláste sa a príďte budúci pondelok medzi nás.

Vstup je zdarma a miesto vám radi rezervujeme, stačí ak sa nám ozvete cez facebook, e-mailom: recepcia@thebridge.sk, alebo i telefonicky na čísle: +421917596146.

Radi vás uvidíme ak aj nie ste naši študenti a máte chuť sa s nami zahrať. Príďte a vezmite aj kamošov- čím viac Poirotov a Sherlockov, tým lepšie 🙂

V priebehu ďalších mesiacov pripravujeme:
– Food Night
– Craft and Arts Night (Christmas)
– Book Club Night
– Movie Night
– Debate Night
– TED Night
– Adventure Night
– Bratislava Sightseeing Night

(pozn.: zmena programu vyhradená)

Máte sa na čo tešiť 😉

the Bridge team