Veľmi dobre vieme, že udržať si motiváciu v učení sa jazyka je jedna z najťažších vecí a preto sa snažíme podporovať svojich študentov ako sa dá.

Výskumy a odborníci opakovanie hovoria o sociálnych väzbách ako o významnom faktore pre efektívne učenie sa. Koniec koncov všetci to poznáme i z vlastnej skúsenosti. Stretávať ľudí, ktorých máme radi je radosť.

Náš projekt „the Bridge club“, ktorý sme túto jeseň spustili, má za cieľ vytvoriť neformálny priestor na konverzácie a zaujímavé diskusie. Hoci projekt je určený primárne pre našich študentov, radi stretneme aj kamarátov našich študentov. Cieľom projektu je umožniť zaujímavým ľuďom sa stretnúť a porozprávať po anglicky. My našich študentov dobre poznáme a verte nám oplatí sa prísť. Študujú u nás inšpiratívni a zaujímaví ľudia, s ktorými tráviť čas je radosť.

Najbližšie sme pripravili Movie Night Club vo štvrtok 21.2. 2019 o 18:00 u nás na Baštovej 7.

Príďte sa s nami podeliť o zaujímavé filmy, ktoré ste naposledy videli v kinách, alebo naopak- nabrať inšpiráciu 🙂

Februárový the Bridge Club bude pre všetkých kinofilov, ktorí sa radi podelia s ostatnými o svoju lásku ku kinematografii.

Ak sa radi hráte, chcete si s našimi lektormi pokecať v angličtine a spoznať nových ľudí, prihláste sa a príďte najbližší štvrtok medzi nás.

Vstup je zdarma a miesto vám radi rezervujeme, stačí si ho rezervovať vyplnením priloženého formuláru. 

Radi vás uvidíme ak aj nie ste naši študenti a máte chuť sa s nami zahrať. Príďte a vezmite aj kamošov- čím viac nás bude, tým viac zábavy na nás čaká!

V priebehu ďalších mesiacov pripravujeme: 

– Debate Night
– TED Night
– Adventure Night
– Bratislava Sightseeing Night

(pozn.: zmena programu vyhradená)

Máte sa na čo tešiť 😉
the Bridge team


Vaše meno

E-mail

Level