ŠPECIÁLNA AKCIA NA OKTÓBER

ŠPECIÁLNA AKCIA NA OKTÓBER

[:sk]Učenie angličtiny je dlhodobý proces, ktorému treba venovať dostatok času. Ak sa chcete zdokonaľovať aj doma, existuje viacero spôsobov. Treba si nájsť ten, ktorý Vám sadne najviac.

Jedným z nich je čítanie knižiek s upravenou náročnosťou podľa príslušnej jazykovej úrovne. Čítanie pre Vás nebude trápením, ale príjemným spôsobom, ako si rozšírite svoju slovnú zásobu.

Knižky obsahujú rôzne cvičenia, aby ste si overili, či ste textu rozumeli. Okrem toho mávajú aj CD s nahratým textom, vďaka čomu si okrem slovnej zásoby môžete precvičovať posluch aj výslovnosť. Najskôr si knižku prečítajte a následne skúste nahrávky počúvať v autobuse či v aute, počas cesty do práce či pred spaním.

Aby sme Vás motivovali do učenia sa angličtiny, pripravili sme pre Vás špeciálnu akciu na október. Počas celého mesiaca máte možnosť zakúpiť si knižky s CD na recepcii školy, kde sú všetky vystavené. Počet kusov je limitovaný, preto neváhajte a vyberte si tie, ktoré Vás budú baviť najviac. Keď Vás dej upúta, raz-dva zabudnete, že sa vlastne učíte angličtinu 😊

CENNÍK nájdete na recepcii školy. 

Pri výbere Vám, samozrejme, radi poradíme! 😊

[:]

×
×

Cart