Prečo sa rozhodnúť pre workshop v angličtine?

Prečo sa rozhodnúť pre workshop v angličtine?

[:sk]Študent / záujemca: Za ako dlho ma naučíte po anglicky?
Naša odpoveď: Podľa toho ako rýchlo sa viete učiť 🙂

Ak čakáte, že máme zázračnú metódu ktorá vás naučí x-krát rýchlejšie, nalejeme vám angličtinu do hlavy v spánku, alebo sa budete učiť ako malé dieťa, nie nemáme. Vieme však ako sa učí dospelý mozog, čo treba robiť, aby ste sa učili čo najľahšie a teda najefektívnejšie.

  • Nedostatok času
  • Pracovné vyťaženie a únava po celom dni v práci
  • Málo energie a priestoru na domáce úlohy a samoštúdium

Poznáte to? Tieto tri veci ovplyvňujú vašu schopnosť sa učiť, teda prijímať nové informácie, ukladať si ich do dlhodobej pamäte a v prípade jazyka vytvoriť z nich návyk.

Za 15 rokov praxe máme preverené, že štúdiom v blokoch, ideálne v celodenných blokoch sa tieto negatívne vplyvy eliminujú najviac. Naši študenti v sobotnom štúdiu urobia za jeden školský rok rovnaký pokrok, ako poctivo študujúci študenti za 2 roky v popoludňajších kurzoch. Prečo je takéto štúdium efektívnejšie?

  • Prídete vyspatí a po raňajkách a sústredíte sa len na učenie.
  • Počas blokovej výučby fáza zapamätávania a osvojovania si prebehne niekoľko krát.

Štandardne ponúkame blokovú výučbu v prípravných kurzoch na certifikáty. Keďže to už roky funguje výborne, rozhodli sme sa ponúkať v blokoch aj nasledovné štyri jednodňové workshopy.

Investujte jeden deň svojho času a zlepšite si angličtinu, získajte väčšiu istotu pri rozprávaní a rýchlosť pri písaní. Angličtina je zručnosť, treba ju trénovať.

Tešíme sa na vás 🙂

the Bridge team[:]

×
×

Cart