Prečo si kurz angličtiny vybrať u nás?

Prečo si kurz angličtiny vybrať u nás?

Máme spokojných študentov

Výsledky prieskumu spokojnosti z Augusta 2016 (počet respondentov 58)

  • 100% študentov by odporučilo the Bridge svojim známym?
  • 90,7% cíti, že sa zlepšilo v angličtine odkedy začali navštevovať the Bridge.
  • 98,1% študentov je spokojných s lektorom, ktorý vedie ich kurz.
  • 92,6% sa páči sa prostredie, v ktorom prebieha výučba.
  • 96,3% je spokojných so službami, ktoré ponúkame.

Pochvala  nás povzbudzuje a kritika posúva. Tešíme sa, že máme študentov, ktorí sú u nás spokojní. Budeme robiť všetko preto, aby naša škola rástla študentom i učiteľom pre radosť.

Našim lektorom a lektorkám na vás záleží

Naši lektori sú kvalifikovaní a v anglickom jazyku dosahujú úroveň rodených hovoriacich. Sú skúsení učitelia a mnohí majú nielen pedagogické, ale i odborné znalosti získané vzdelaním či praxou (IT, právo, ekonómia, financie a iné).

Poskytujeme kvalitnú výučbu

Náš prístup k výučbe vychádza z orientácie na študenta. Zameriavame sa na potreby, záujmy a ciele študentov a na základe toho tvoríme obsah kurzu. Študentov vedieme k aktívnej účasti na procese výučby a podporujeme ich v plnení cieľov.

Máme individuálny prístup

Pracujeme s malými skupinami alebo individuálne. Výučba je vždy šitá na mieru. Ponúkame kurzy so 4-8 účastníkmi alebo individuálne kurzy, prípadne ich kombináciu.

Učíme tak, aby ste mali skutočný a merateľný progres

Sme hrdí na to, že dokážeme u študentov vybudovať sebadôveru a zručnosti pri komunikácii v anglickom jazyku. Veľký dôraz kladieme na neustály pokrok a dosahovanie cieľov študenta.

 

Ak Vás naša škola zaujala srdečne Vás pozývame na dni otvorených dverí 21. – 22. septembra 2016 u nás v jazykovom centre the Bridge na Baštovej 7. Viac o podujatí sa dozviete na našom blogu.

Tešíme sa na všetkých nových študentov a študentky v školskom roku 2016 / 2017.

the Bridge team

×
×

Cart