O kurzoch angličtiny, alebo prečo sa oplatí čakať.

O kurzoch angličtiny, alebo prečo sa oplatí čakať.

[:sk]Veľmi dobre všetci vieme, že:

  • Kvalitní lektori nerastú na stromoch
  • Motivácia je prchavá
  • Cieľ je zlepšovať sa, nie chodiť do jazykovky

Obracia sa na nás mnoho študentov a je pre nás veľmi dôležité, aby každý náš študent robil reálny a viditeľný pokrok. Jedným zo základných predpokladov sú učitelia, ktorí nielen odučia, ale naozaj naučia, motivujú a posunú človeka k cieľu, ktorý si stanovil.

Náš lektorský tím má v súčasnosti takmer 30 lektorov a neustále rastie. Dávame si záležať na výbere lektorov, na ich školeniach a mentorovaní. V praxi to znamená, že nie vždy máme hneď k dispozícií lektora, ktorého Vám chceme prideliť. Keďže našim cieľom je študentov nielen učiť, ale aj naučiť, k výberu lektorov pristupojeme obozretne. Nie je v nikoho záujme prideliť kohokoľvek len, aby ste začali s kurzom.  Preto je pre nás dôležité, aby ak s kurzom začnete tak to naozaj malo pre vás význam. Veríme, že je lepšie chvíľu počkať na kvalitného a profesionálneho učiteľa, ako čo najskôr začať.

A hoci celé to trvá na začiatku trošku dlhšie vieme, že to prináša výsledky. Naši študenti sa zreteľne zlepšujú čoho dôkazom sú nielen ich subjektívne spätné väzby, ale aj nezávislé online testovanie. Významným ukazovateľom je aj ich dochádzka počas celého obdobia štúdia, ktorá je aktuálne vo firmách i verejných kurzoch v priemere 74%.

Niekoľko rokov som pôsobila ako predsedníčka Asociácie jazykových škôl a efektivita jazykového vzdelávania je pre mňa téma, ktorej sa dlhodobo venujem.  Zopár rád ako nato, sme zverejnili aj v našom školskom blogu 5 rád ako úspešne zvládnuť angličtinu.

Ak Vás zaujíma čokoľvek viac o efektivite vzdelávania a vyučovaní angličtiny, budeme radi ak nám napíšete.[:]

×
×

Cart