Nová premiéra už o tri týždne!

Nová premiéra už o tri týždne!

A je to tu! Naše anglické divadlo Bridgin’Drama pre Vás pripravuje novú divadelnú inscenáciu – paródiu na malomeštiactvo a politickú morálku s názvom JUST ANOTHER CUP OF TEA!

Premiéra vo Véčku

Inscenácia vzniká na motívy hry IVANA STODOLU Čaj u pána senátorapremiéru bude mať už 2. júna 2016 o 19.00 hodine vo V-KLUBE na Námestí SNP 12 v Bratislave. Ďalšie reprízy sú naplánované na 10. júna a 25. júna v Štúdiu 12 na Jakubovom námestí. Vstupenky si môžete zakúpiť na stránkach Bridgin’Drama.

Paródia na malomeštiactvo a politickú morálku

Hlavným hrdinom hry je majiteľ pohrebnej služby Mr. Peach, ktorý na naliehanie manželky vstúpi do politiky, čím sa stane bábkou v rukách mocných. Kolotoč machinácií a podrazov sa môže rozbehnúť. Ale horký čaj so všetkými dôsledkami si bude musieť v realite vypiť obyčajný ľud.

Režisérom inscenácie JUST ANOTHER CUP OF TEA je absolvent VŠMU Vojtech Koleják. Herecké úlohy si rozdelili profesionálni aj neprofesionálni herci z USA, Veľkej Británie, Grécka aj Slovenska.

Partnerom inscenácie je výrobca a predajca čajov – spoločnosť TEEKANNE, ako aj portál WELCOMETOBRATISLAVA.EU. Viac informácií o divadle Bridgin’ Drama nájdete na stránke www.bridgindrama.sk.

Kúpiť vstupenky

×
×

Cart