S NAMI SA UČÍTE RÝCHLEJŠIE – A SKÚŠKU MÁTE V CENE!

S NAMI SA UČÍTE RÝCHLEJŠIE – A SKÚŠKU MÁTE V CENE!

Chcete sa angličtinu učiť rýchlo a efektívne? Ak áno, my vieme ako na to. Ak sa navyše rozhodnete získať za vaše vedomosti medzinárodný certifikát, skúšku vám zaplatíme my.

Najlepšie výsledky majú oddýchnutí

Mozog človeka najlepšie funguje, keď je oddýchnutý, a zároveň nie je rozptyľovaný množstvom podnetov. Hoci sú únava a schopnosť koncentrovať sa faktory, ktoré výrazne ovplyvňujú efektivitu učenia, podceňujú ich mnohí študenti jazykových škôl.
Roky skúseností s výučbou nám ukázali, že študenti, ktorí sa učia v sobotu doobeda v blokovej výučbe, podávajú dvojnásobne vyšší výkon. Sú totiž oddýchnutí, ale aj sústredenejší, pretože sa nikam neponáhľajú. Počas štyroch hodín výučby u nich navyše prebehnú všetky fázy učenia, vďaka čomu si naučené veci aj pamätajú.

Cambridge certifikát vám otvorí dvere

Naše víkendové kurzy, ktoré trvajú každú sobotu po štyri vyučovacie hodiny, sú zamerané buď na všeobecnú angličtinu na úrovni B2, alebo na všeobecnú angličtinu na úrovni C1, ale aj na obchodnú angličtinu. Všetky tri kurzy zároveň slúžia aj ako príprava na medzinárodne uznávané Cambridge certifikáty CAE, FCE a BEC Higher.
Pokiaľ sa u nás prihlásite na všetky trimestre jedného z troch vybraných kurzov, ušetríte nielen 100 EUR, ale zároveň za vás uhradíme poplatok za registráciu na skúšku. A o tom, že s nami na ňu budete dokonale pripravení, ani len nepochybujte! Doposiaľ totiž Cambridge certifikát získali všetci naši študenti, ktorí oň zažiadali.
Certifikované kurzy angličtiny začínajú už 1. októbra!

Rezervujte si miesto už teraz. Neváhajte a študujte s nami!
Tešíme sa na vás!
the Bridge team

×
×

Cart