Na Profesia days vás pripravíme na pohovor aj prácu

Na Profesia days vás pripravíme na pohovor aj prácu

Pomôžeme vám zistiť svoj level

Skôr ako si vytlačíte životopis je dobré vedieť správne odhadnúť svoje jazykové zručnosti. Na Profesia days 2016 otestujeme vašu angličtinu, poradíme vám, ako si vypracovať dokonalý životopis či motivačný list, alebo si zvýšiť kvalifikáciu v angličtine.

Otestovať svoju angličtinu môžete však už teraz, pomocou online aplikácie TrackTest.  TrackTest vám dá tiež možnosť vytlačiť si certifikát.

Pohovor v angličtine – hračka

Modelový pohovor v angličtine, tipy ako získať prácu v zahraničí od experta na britský pracovný trh.

To všetko, ale aj omnoho viac na vás čaká v stánku Centrum cudzích jazykov na Profesia days 2016.

Naši medzinárodní aj domáci lektori vám radi odporučia, na čo by ste sa mali pri štúdiu angličtiny zamerať, a zároveň vám prezradia, ktoré sú vaše silné a slabé jazykové stránky.

Zľava na kurz angličtiny

A ak sa vám všetkých tých užitočných informácií o pohovoroch, životopisoch a pracovných trhoch bude máliť, tak vedzte, že oveľa viac vás môžeme naučiť v našom kurze prípravy na pohovor s názvom „Job Hunting“. Každý návštevník nášho stánku získa na tento kurz špeciálnu 50% zľavu.

Tohtoročné Profesia days sa konajú 17. a 18. februára 2016 v Incheba Expo Aréne v Bratislave. Naše jazykové centrum the Bridge nájdete v stánku Centrum cudzích jazykov. Tešíme sa na stretnutie s vami na Profesia days 2016!

×
×

Cart