Veľkolepá jazyková škola v srdci hlavného mesta

Ideálna pre efektívny a nezabudnuteľný pobyt v Anglicku, v blízkosti mnohých turistických atrakcií Londýna a dynamického spoločenského života

Naučte sa angličtinu v jednom z najväčších svetových miest

Regent London bola prvá Regentova škola, založená v roku 1964. Škola má viac ako 50 rokov skúseností s vyučovaním angličtiny, takže si môžete byť istí, že tu dosiahnete svoje akademické ciele.

Štúdium angličtiny v štýlovej jazykovej škole v centre Londýna

Škola ponúka mimoriadne komfortné vzdelávacie prostredie vybavené pre seriózne štúdium. Tím školy sa zameriava na to, aby každému žiakovi poskytol užitočnú výučbu a cenný pobyt. Keďže škola je naozaj nadnárodná, máte veľa príležitostí hovoriť po anglicky a miešať sa s ľuďmi a kultúrami z celého sveta.

Ich krásne modernizovaná, 300 rokov stará školská budova je súčasťou histórie Londýna. Nachádza sa v centre Londýna. Trafalgarské námestie, Covent Garden, Leicester Square a London Theatreland sú vzdialené len pár minút.  Zamestnanci školy vám môžu poradiť, ako najlepšie využiť svoj čas – možno navštíviť národnú galériu, alebo vyraziť na výlet loďou na Temži alebo navštíviť špičkovú show v Londýne.

Kurzy angličtiny, ktoré vediem