Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Oksana Nosenko

Oksana Nosenko

BIO

Oksana pracuje ako lektorka angličtiny už 16 rokov. Pracovala s ukrajinskými aj slovenskými študentmi.

Vyučovala angličtinu v širokom spektre prostredí, od mladých študentov až po dospelých. Je certifikovanou učiteľkou CELTA, IHCYLT a CAE, ktorá sa rada učí a zdieľa svoje skúsenosti. Neustále hľadá nové nápady a pravidelne sa venuje svojmu profesijnému rozvoju. Svojim študentom rada pomáha s ich vlastným rozvojom a rastom.

Workshop: Posluchové hry a aktivity alebo ako sa na hodine nenudiť

Všimli ste si niekedy, že sa vaši žiaci tvária kyslo, keď im poviete, že budete venovať posluchu? Ak áno, tak určite musíte navštíviť Oksanin workshop Posluchové hry a aktivity alebo ako sa na hodine nenudiť.

Je presvedčená, že učenie prostredníctvom hier je skvelý a účinný spôsob, ako vniesť posluchové cvičenia na hodinu. Ak ste niekedy mali pocit, že sa vaše posluchové cvičenia trochu opakujú a vašich žiakov nebaví dokola precvičovať svoje zručnosti – toto stretnutie je určené práve vám. Spoznáte na ňom hry a aktivity, ktoré vašich študentov určite potešia.

×