Michala Kamhalová

Michala Kamhalová

Miška spolupracuje s the Bridge od roku 2010 ako lektorka, ale významne pomohla aj pri príprave testovacieho nástroja TrackTest a je pravidelnou účastníčkou medzinárodných projektov.

Miška vždy vedela, že raz bude učiteľkou. Miluje predstavu, že stojí pred skupinou ľudí, ktorej odovzdáva vedomosti a pomáha im tak hýbať sa smerom dopredu. Sen sa jej splnil hneď, ako spromovala na Pedagogickej fakulte v Bratislave, kedy jej ponúkli miesto učiteľky na jej bývalej strednej škole v rodnom meste.

Ona však chcela ísť naspäť do Bratislavy, a tak sa od roku 2005 venuje práve výučbe anglického jazyka v našom hlavnom meste. Deväť rokov učila angličtinu nadané deti na strednej škole a od septembra 2016 je učiteľkou na plný úväzok v našom jazykovom centre, ktoré si ju získava čoraz viac a viac. Zistila, že učiť dospelých ju veľmi baví.

Vychutnáva si vraj entuziazmus a profesionálny postoj všetkých, ktorí sú súčasťou the Bridge a takisto to vníma ako príležitosť získať nové skúsenosti. Miška učí angličtinu každej úrovne, individuálnych študentov, firmy, seniorov, najčastejšie však všeobecnú konverzačnú angličtinu. A baví ju aj výučba gramatiky.

×

Cart