Správne kurzy pre vašu právnickú kariéru.

Správne kurzy pre vašu právnickú kariéru.

Ste právnikom a radi by ste zvýšili svoju kvalifikáciu? Alebo vlastníte advokátsku kanceláriu a plánujete nasmerovať vaše aktivity na anglicky hovoriacich klientov? Možno vás právo a angličtina „iba“ bavia, a vy chcete zabiť dve muchy jednou ranou?

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, potom sú naše kurzy právnickej angličtiny určené práve vám! Ich absolvovaním rastú vaše šance na naštartovanie kariéry, alebo na jej expanziu, a to na Slovensku, aj v zahraničí.

Naši študenti nemusia byť absolventmi práva, skúsenosť s ním je však výhodou.

Máme kurz pre každého

Úvodný Kurz do právnickej angličtiny vás oboznámi so slovnou zásobou medzinárodného práva, predstaví vám rozdiely v americkom, anglosaskom a európskom práve, naučí vás komunikovať s klientom, pracovať s tlačivami a formulármi, a zároveň na ňom budete analyzovať zaujímavé právne prípady.

Kurz Slovenské zákony v angličtine vám pomôže osvojiť si terminológiu slovenského právneho systému. Naučíte sa, ako koncipovať a prekladať zmluvy, listy a právne dokumenty, pozornosť budete venovať aj niekoľkým prípadom zo slovenského právneho prostredia.

Intenzívny kurz právnickej angličtiny, ktorý je zameraný na medzinárodné kontinentálne právo, je určený najmä študentom so stredne a vyššie pokročilým stupňom angličtiny. Jeho absolventi sú plne pripravení na právnickú prax v domácom i medzinárodnom prostredí.

Malé skupinky a skúsený lektor

Právnickú angličtiny sa u nás učíte v malých skupinkách zložených maximálne z ôsmich študentov.

Vašim lektorom bude Andrej Dodok – absolvent Filozofickej fakulty UK v Bratislave a Institute of Management v Londýne, ktorý pôsobí aj ako školiteľ a konzultant pre firemné procesy (Lean, SixSigma), pričom je držiteľom lektorskej certifikácie CAELT z University of British Columbia v Kanade.

Referencia na kurz: „S kurzom som bola veľmi spokojná, a to najmä s lektorom Andrejom Dodokom, ktorý mal nielen výborné znalosti právnickej angličtiny, ale zároveň ich vedel aj výborne podať a pripraviť nás tak na skúšku ILEC. Oceňujem tiež jeho prístup k študentom, ako aj pripravenosť na hodiny. Kurzy právnickej angličtiny v the Bridge by som určite odporučila aj svojim známym.“ MARTINA LABANCOVÁ

Neváhajte a študujte s nami, kurzy štartujú už 26. septembra 2016! 

Tešíme sa na vás!
the Bridge team

×
×

Cart