Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Little actors lab

Prezenčný divadelný workshop pre deti vo veku 7-15 rokov, na ktorom spájame radosť z hry a tvorenia s prirodzeným osvojovaním si cudzieho jazyka. Vaše deti strávia v bezpečnom prostredí v centre Starého mesta popoludnie nabité aktivitami. Budú sa učiť a baviť spolu s rovesníkmi a kvalifikovanou lektorkou, ktorá im rozviaže v angličtine jazyk, bez ohľadu na ich aktuálnu jazykovú úroveň.
Luis Patrocinio

Trvanie

1 deň

Rozvrh

Sobota 10:00 - 12:00

Forma

skupinova výučba prezenčne

Počet účastníkov

6 - 16 študentov

Úroveň

Prehľad dostupných termínov

Výber konkrétneho termínu zadávate až v nákupnom košíku

Sobota

10:00 -12:00
Divadelný workshop
01.06.2024 - 01.06.2024

O kurze

Pre štvrtý a posledný workshop zo série workshopov The Bridge deťom, sme sa rozhodli pre deti pripraviť niečo špeciálne, a to v špeciálny deň. Na deň detí zakončíme šnúru workshopov na našej prevádzke interaktívnym divadelným workshopom Little Actors Lab!

Keďže sa blíži koniec školského roka, je nám jasné, že deti už nevedia obsedieť. Po toľkých mesiacoch v školských laviciach sa ani nedivíme. Radi by sme sa preto s nimi, pred začiatkom prázdnin, poriadne rozhýbali. A aké je lepšie spojenie angličtiny a pohybu, ako divadelný workshop?

Na tomto workshope sa najprv rozohrejeme malou rozcvičkou, a to klasickou, ale aj lingvistickou – anglickými jazykolamami. Po rozohriatí sa si vyskúšame zahrať rôzne inscenácie, scénky, a všetko zaujímavé, čo ku divadelnému kurzu a divadlu patrí. Workshop bude viesť náš lektor Luis, ktorý má s divadlom mnoho skúseností.

Tento workshop sa odohrá u nás na prevádzke The Bridge – na Baštovej 7, 1.6. od 10:00 do 12:00. Na tomto workshope radi privítame všetky deti vo veku 7 až 15 rokov, ktoré radi rozprávajú po anglicky a skúšajú niečo nové.

Aby mali deti malú ochutnávku z toho, čo ich čaká, a zároveň si precvičili slovnú zásobu, ktorá sa na tomto workshope určite vyskytne, pripravili sme si pre nich krátky tematický e-book. Vďaka nemu navnímajú rôzne slová a frázy, s ktorými sa na workshope stretnú, a to pri hravých cvičeniach a úlohách, ktoré podnietia ich predstavivosť.

V sérii The Bridge deťom sa snažíme ukázať deťom, že angličtina nie je iba „predmetom v škole, ktorý treba memorovať“, ale má aj praktické využitie. Snažíme sa viesť deti k prirodzenej zvedavosti a túžbe objavovať nové zákutia cudzieho jazyka a to prostredníctvom špeciálne zvolených workshopov na témy, ktoré sú im blízke, a spájajú učenie s hravosťou a kreativitou.

Pre koho je kurz určený

Pre všetky deti od 7 do 15 rokov, ktoré baví tvoriť a skúšať niečo nové. Workshop bude príjemný a užitočný pre všetky deti, nezáleží na ich aktuálnej jazykovej úrovni angličtiny.

Čo získate?

 • Okamžitú motiváciu pre vaše deti k ďalšej výučbe angličtiny
 • Schopnosť myslieť v cudzom jazyku a vynájsť sa v reálnej situácii
 • Zručnosť spolupráce v tíme, ktorá sa v tomto veku dá dobre budovať
 • Rozvoj prirodzenej detskej kreativity
 • Rozšírenie slovnej zásoby zábavnou formou
 • Rozvoj jemnej motoriky pri kreatívnej manuálnej práci
 • Zlepšenie výslovnosti a intonácie 
 • Prelomenie prípadných bariér hovoriť v angličtine

Sme medzinárodne akreditovaní

V roku 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu od EAQUALS a doteraz sme na Slovensku jediní. EAQUALS je garantom kvality jazykového vzdelávania pre školy v medzinárodnom prostredí.

 

V The Bridge vás očakáva

V The Bridge vás čaká európska kvalita. Medzinárodné akreditácie EAQUALS, EMCC a spolupráca s TrackTest. eu robia z našej školy miesto, kde kvalita výučby je na prvom mieste. U nás nájdete individuálny prístup aj v skupinových kurzoch.

U nás pracuje medzinárodný tím vysokoškolsky vzdelaných profesionálov certifikovaných na výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka. Náš interný hodnotiaci systém pre lektorov spĺňa náročné štandardy Cambridge English Teaching Framework.

V The Bridge vás naučíme nielen angličtinu, ale aj návod na to, ako sa ju správne učiť. Spolu s kurzom získate tiež prístup ku našej výborne vybavenej knižnici, ku workshopom, webinárom a mnohým bezplatným aktivitám, ktoré pre vás robíme.

Lektor

Luis Patrocinio

BIO

Luis je nadšený učiteľ, ktorý dáva do učenia celé svoje srdce a dušu a dokáže svojich študentov naladiť na pozitívnu vlnu aj po náročnom dni. Vyštudoval školu múzických umení a získal diplom CELTA. Ako učiteľ angličtiny pôsobil v Brazílii a na Slovensku, učil dospelých, tínedžerov aj deti. Hoci Luis pochádza z Brazílie, má poľsko-ukrajinsko-portugalsko-španielsko-indicko-africké korene. Na vyučovaní si najviac cení to, že „sa môžem podeliť o svoje vedomosti so študentmi a to ma napĺňa. Budovať vzťahy, vzdelávať, neustále sa učiť a rásť a deliť sa o radosť a dobro so svetom“.

Workshop: Starostlivosť o hlas – ako udržiavať svoj hlavný pracovný nástroj zdravý

Staráte sa o svoje hlasivky? Viete, ako na to? Ak je odpoveď nie, pridajte sa k nám a naučte sa niekoľko trikov a techník, ktoré herci a speváci zvyčajne robia, aby tento mimoriadne dôležitý nástroj využívali zdravým spôsobom. Zároveň sa môžete naučiť, ako svojmu hlasu dodať viac kvality! Ak je vaša odpoveď na prvú otázku áno a keďže podeliť sa je ľudské,  pridajte sa k nám a podeľte sa o svoje tipy so skupinou.

Cena

Pre všetkých naších klientov poskytujeme služby

 • Typológia študenta
 • Analýza potrieb študenta
 • Priestor na samoštúdium a knižnica
 • Občerstvenie počas trvania kurzu
 • Welcome pack
 • Študijné materiály
 • Občerstvenie

Basic

1 dieťa
120min
 • Welcome pack
 • Študijné materiály
 • Občerstvenie
18 €
Kúpiť kurz

Premium

2 deti
120min
 • Welcome pack
 • Študijné materiály
 • Občerstvenie
32 €
Kúpiť kurz

Executive

3 deti
120min
 • Welcome pack
 • Študijné materiály
 • Občerstvenie
42 €
Kúpiť kurz

Referencia

Veľmi sa mi hodiny angličtiny páčia, našla som si tam nových kamošov a už sa nebojím rozprávať.
Rosalie
11 rokov
×