Zápis do online a prezenčných kurzov angličtiny, štartujeme už 20.9.2021!!
Odporúčame

Communication and coaching techniques

Workshop je ideálny najmä pre manažérov, vedúcich pracovníkov, ale tiež pre každého, kto má záujem zlepšiť si svoje komunikačné zručnosti v angličtine. 

Communication and coaching techniques

Prehľad kurzu

Úroveň

B2 – stredne pokročilý,C1 – pokročilý
Viaceré úrovne

Počet študentov

Skupinový kurz

Rozvrh

utorok 14:00-15:00
Poobedný kurz

Zameranie

Odborná angličtina

Miesto

online workshop
The Bridge

termín

24.08.2021 - 24.08.2021

O kurze

Jasná a efektívna komunikácia je kľúčovou zručnosťou každého manažéra. Vedieť zvoliť správne slová, dobre podať spätnú väzbu a motivovať svojich podriadených je výzva aj v našom materinskom jazyku, nehovoriac o angličtine. Náš workshop sa zameria na súčasné výzvy týkajúce sa plynulejšej komunikácie v tíme. Poskytne tipy a nástroje, ako pracovať s motiváciou zamestnancov, ako sa efektívne pýtať, dávať spätnú väzbu, viesť tím či nastavovať ciele v anglickom jazyku. Workshop je ideálny najmä pre manažérov, vedúcich pracovníkov, ale tiež pre každého, kto má záujem zlepšiť si svoje komunikačné zručnosti v angličtine. 

 

Mike Shreeve

Lektor
Mike Shreeve pôsobí ako kouč a mentor pre manažérov a HR odborníkov, venuje sa vzťahovému koučingu a je certifikovaným lektorom v European Mentoring & Coaching Council. Popri tom sa tiež aktívne venuje koučingu detí s poruchami učenia a vzdelávaniu učiteľov. Mike v minulosti pôsobil ako riaditeľ školy a neskôr ako…
Viac info

Cena

  • 60min workshop

Basic

1 vstup
  • 60min workshop
25 €
Vybrať

Premium

2 vstupy
  • 60min workshop
50 €
Vybrať

Executive

3 vstupy
  • 60min workshop
75 €
Vybrať

Referencie

  • Naša spoločnosť mala na odbornosť a úroveň kurzu, ako aj na samotného lektora angličtiny nadštandardné požiadavky. Jazykové centrum the Bridge nám vo všetkom vyšlo na 100% v ústrety. Oceňujeme predovšetkým profesionálnu komunikáciu, ako aj ochotu poskytnúť nový druh služieb, ktoré boli aj úspešne zrealizované.

×

Cart