[:sk]Do nášho živého a priateľského kolektívu hľadáme šikovných lektorov anglického jazyka na externú aj internú spoluprácu. Ak už máš skúsenosti s učením angličtiny a hľadáš miesto, kde by si mohol naďalej profesionálne rásť, naša jazyková škola je pre teba ako stvorená.

Hľadáme kolegu, ktorý bude vyučovať individuálne aj skupinové kurzy angličtiny v Bratislave. Máme obmedzený počet študentov v skupinke na max. 8 ľudí, vďaka čomu je na hodinách príjemná, komornejšia atmosféra. Učebnice a iné materiály k výučbe pre študentov v cene sú samozrejmosťou, a pre našich lektorov máme k dispozícií plne vybavenú knižnicu, materiálne aj technické potreby a tiež metodický mentoring.

Od svojho budúceho kolegu očakávame zodpovednosť a ochotu neustále sa zlepšovať, no najdôležitejšie pre nás je nájsť do nášho tímu človeka, ktorý v sebe ukrýva podobné nadšenie pre učenie angličtiny, aké máme i my.

Zamestnanecké výhody, benefity 

  • príjemné, inšpiratívne medzinárodné pracovné prostredie v Bratislave (Staré Mesto)
  • zľavy pre členov rodiny na kurzy AJ
  • práca v dynamickom, príjemnom prostredí ľudí, ktorí majú svoju prácu radi.
  • čulý firemný kultúry život:)/ vianočný večierok, divadlo, večere, teambuildingy, viac na www.facebook.com/the.bridge.sk
  • možnosť byť súčasťou zaujímavých projektov v rámci jazykového vzdelávania na Slovensku (konferencia ELTforum 2015 na Slovensku, podpora TED konferencie, aktivity Asociácie jazykových škôl SR a pod…

Ak máš záujem, neváhaj a pošli nám pár viet o sebe spolu so svojím CV na adresu: recruitment@thebridge.sk