Ani topánky si nekupujete podľa farby, ale podľa čísla. Ak škola nezistí poriadne čo viete/neviete, sotva Vás môže kvalitne učiť. Objektívne vstupné, priebežné i záverečné testovanie je dôležité. Vedieť čo viete a čo všetko ste sa počas kurzu naučili nás zaujíma.

V the Bridge využívame nezávislé online testovanie angličtiny TrackTest.euZistite svoju aktuálnu úroveň angličtiny v pohodlí domova, bez stresu a naháňania sa.

Ako TrackTest.eu funguje?

1, Je to 100% online riešenie s kvalitným obsahom.
Testy využívajú viac ako 20-ročné know-how popredného britského vydavateľa učebníc angličtiny Express Publishing a všeobecne akceptované meranie úrovne podľa európskej metodiky CEFR (A1-C2).

2, Stačí sa prihlásiť do testu a vytvoriť si vlastné konto.

3, Otestujete si nielen gramatiku, ale aj čítanie a počúvanie.
Ak nestihnete test ukončiť tak nevadí, nezabúdajte, že máte vytvorený profil, teda môžete test prerušiť a zase pokračovať neskôr.

4, Vo vašom konte / profile sa ukladajú výsledky z gramatiky, čítania a počúvania zvlášť.
To nám pri vašom zaraďovaní do kurzu pomôže vám nájsť naozaj skupinu, ktorá vám bude vyhovovať.

5, Pri záverečnom pretestovaní pri ukončení kurzu znovu používame TrackTest.eu a keďže otázky v teste sa menia, máme spoločne možnosť vidieť čo ste sa naučili a kam ste sa posunuli.

6, TrackTest.eu na konci kurzu poskytne testovanému študentovi možnosť vytlačiť si certifikát.

Chcem sa prihlásiť do testu

Súhlasím s tým, aby spoločnosť the Bridge so sídlom Ladice 330, 951 77, IČO: 42 208 483 a spoločnosť the Bridge – English Language Centre, s.r.o. so sídlom Ladice 330, 951 77, IČO: 45 728 402 spracúvala moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, email za účelom oslovovania ma o nových produktoch. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 5 rokov. Mám právo na opravu nesprávnych, neaktuálnych a neúplných osobných údajov, blokovanie osobných údajov a ďalšie uvedené v § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.