[:sk]Kde takú prácu nájdeš? V najlepšej jazykovke v Starom Meste – v the Bridge!

Ako to urobiť?  Staň sa súčasťou nášho tímu! Buď centrom diania v našej škole a kontaktom pre našich študentov i lektorov

Budeš mať na starosti každodenný chod školy, dodržiavanie rozvrhu, vybavenie tried, spravovanie knižnice, kontakt s našimi študentami, udržiavanie chodu recepcie, ale aj participovanie na organizovaní rôznych zaujímavých podujatí zameraných na podporu vyučovania angličtiny. Organizujeme semináre, konferencieletné školy pre učiteľovdivadelné predstavenia a mnohé iné. Viac informácií o našich aktivitách a živote školy nájdeš aj na našej Facebook stránke.

V živej komunikácií s našimi lektormi sa zdokonalíš v angličtine a získaš istotu v rozprávaní, pri jej každodennom používaní. Ak hľadáš prácu, ktorá nie je monotónna a chceš sa naučiť veľa nového, tak to si u nás na dobrej adrese :).

Veľa bude záležať od tvojej iniciatívy! Ak si samostatná/ý, máš dobré nápady, máš rád kontakt s ľuďmi a aspoň SŠ vzdelanie, pošli Lucii svoj životopis a krátky mail o tom prečo by si s nami chcel/a robiť na adresu recruitment@thebridge.sk a staň sa súčasťou nášho tímu.

Krátke video o našej škole: the Bridge

Pracovný čas: pracuje sa na smeny od 6:30 do 14:30 a od 14:30 do 20:30, takže budeš mať voľné poobedie alebo doobedie a stihneš si veľa vecí vybaviť 🙂

Benefity : Konverzačný jazykový kurz podľa tvojho výberu, perspektíva rastu a čulý firemný kultúrny život. 🙂

Nástupný plat: 800 € brutto

[:]