Chceme, aby ste angličtinu zvládli.

Chceme, aby ste angličtinu zvládli.

S novým rokom sa väčšinou spájajú nové začiatky a nové predsavzatia. Permanentka do fitka, jóga, kurz šitia, cestovanie, zdravá strava a milión ďalších. Je veľa spôsobov, ako zmeniť svoj život k lepšiemu a jedným z nich je nepochybne aj zdokonalenie sa v cudzom jazyku.

Začiatky sú ľahké, zotrvať je ťažšie. Zvládnuť jazyk chce energiu a čas. Paradoxne sme si najväčšou pascou zvyčajne my sami a naše prehnané nároky na seba samého. Nemáme síce veľa času ani energie nazvyš, ale cieľ si nastavíme ambiciózne ako keby okrem učenia angličtiny v našom živote už nič dôležitejšie nebolo. Väčšina z nás však má rodinu i prácu, kamarátov, koníčky a málo času. Reálne má len málo z nás hodinu denne na to, aby sa iba učil. No a keď potom po mesiaci nespíkujeme a zázraky sa nedejú, nastupuje frustrácia a sklamanie.

Poznáte to? My áno a preto je jedným z našich novoročných záväzkov hľadať cesty, aby naši študenti s výučbou nielen začali, ale v nej aj zotrvali a dosiahli svoj cieľ. Zozbierali sme zopár tipov ako s angličtinou nielen začať, ale ju aj zvládnuť. Nie je to žiadna zázračná metóda, ale zopár praxou overených metód, postupov a trikov o ktoré sa s vami radi podelíme.

Základom je poznať samého seba, svoje silné a slabé stránky, svoje možnosti a limity. Vedieť na čom sa dá stavať a čo nás podrží, keď bude treba, je základ úspechu. Pripravili sme pre vás 2 zaujímavé workshopy:

Novinkou je náš víkendový kurz „Me Time“, ktorý je určený pre tých z vás, ktorí medzi svojimi novoročnými záväzkami mali podčiarknutý „sebarozvoj“. Kurz je nielen o efektívnom učení, trikoch ako stihnúť viac a ako získať pozitívne nové zvyky, ale aj o zlepšení si slovnej zásoby, zaujímavých diskusiách, tipoch kde a ako sa učiť angličtinu doma.

„Ako sa učiť angličtinu efektívne“

Tento workshop už organizujeme pravidelne.  Nielen naše skúsenosti ale i zdieľanie s ostatnými účastníkmi vždy prinesie veľa zaujímavého. Workshop sa uskutoční 15. januára o 18:00 u nás na Baštovej 7 a viac info nájdete v pozvánke na webe, alebo na našej Facebook stránke.  Nový rok motivačným víkendom „pre seba“ a predurčite svoj rok 2019 na rok splnených prianí a predsavzatí. Ak hľadáte spôsob, ako sa jazyk naučiť, príďte.

Tešíme sa na vás.

×
×

Cart