the Bridge hľadá stážistov a part-timerov

the Bridge hľadá stážistov a part-timerov

[:sk]Staňte sa súčasťou nášho tímu! Nakoľko sa u nás v jazykovom centre neustále niečo deje, chýba nám dostatočný počet šikovných rúk a hláv pri organizovaní eventov a tiež počas nich. Aktuálne hľadáme nových ľudí rovno na 2 pozície:

  •  VŠ študenti anglického jazyka, tlmočníctva či prekladateľstva – Ste študent a máte záujem zdokonaliť si svoje  schopnosti v našom centre?  Ponúkame možnosť aktívnej participácie (jednorazovej alebo dlhodobej) počas rôznych testovaní pre verejnosť (prevažne speaking testy na určenie levelu angličtiny / testy na určenie typu študenta)  alebo počas učiteľských eventov (ELT Forum, workshopy, konferencie) . Benefitom pre vás bude vstupenka na eventy, odborná skúsenosť a spolupráca s profesionálnymi lektormi a ich vedením.
  • Flexibilní študenti na pomoc pri organizovaní rôznych eventov a počas nich. Aktuálne hľadáme študentov na a) distribúciu reklamných materiálov v poobedných hodinách na vopred dohodnutých miestach alebo b) v dňoch 28.2.2018 a 1.3.2018 od 10:00 do 18:00 na letákovanie a výpomoc počas podujatia vnútri v hale.

Ak máte záujem, určite nám dajte čo najskôr vedieť. Môžete sa ozvať Lucii na kurzy@thebridge.sk  alebo sa u nás rovno zastavte, ak budete mať cestu okolo 🙂

Tešíme sa na Vás,

 

the Bridge

 

 

 [:]

×
×

Cart