Bonzuj na lektorov

Bonzuj na lektorov

Študenti pozor! Semester je už v plnom prúde a vy ste za uplynulý mesiac mali čas spoznať svojich lektorov, prispôsobiť sa ich štýlu a vytvoriť si na nich svoj vlastný názor. A my v The Bridge si uvedomujeme, že v prvom rade záleží na vašom názore, vašej spokojnosti, či prípadnej nespokojnosti.

Vieme, že na to, aby ste sa angličtinu učili efektívne a bavila vás, si musíte s lektorom sadnúť aj ako človek a musí vám vyhovovať jeho štýl vzdelávania.

Preto je práve teraz ten správny čas, aby ste svoj názor prejavili a poskytli nám tak váš feedback. Ako? Veľmi jednoducho, moderne a smart. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Staffino!

Aplikácia Staffino pochádza zo Slovenska a predstavuje riešenie pre získavanie spätnej väzby od vás. Táto aplikácia (mimochodom, víťaz StartUp Awards 2014) vám umožňuje v našej jazykovej škole ohodnotiť svojho lektora (poďakovať sa, alebo vyjadriť svoju nespokojnosť) a váš názor môžete detailne popísať prostredníctvom komentáru.

Šikovná appka je dostupná na stiahnutie do vášho smartfónu a tak môžete hodnotiť, kritizovať, chváliť koľko sa vám žiada! Staffino je navyše úplne zadarmo a svoj názor môžete zdieľať aj na Facebooku. Stiahnite si Staffino do svojho smartfónu, nájdite v aplikácií našu jazykovú školu The Bridge a nabonzujte nám, čo sa vám na našich lektoroch páči, nepáči, čo by sme mohli zlepšiť a čo naopak ponechať. Za akýkoľvek feedback budeme veľmi radi.

×
×

Cart