Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Škola, kde sa angličtinu naučíte.

Vyberte si zo širokej ponuky našich kurzov. Učíme prezenčne aj online, individuálne aj skupinovo, všeobecnú aj odbornú angličtinu.

Škola, v ktorej nebudete iba sedieť na nudných hodinách

Okrem bežných lekcií môžete vyskúšať aj naše online kurzy, webináre, interaktívne workshopy, konverzačné večery či divadlo. Čaká na vás aj vynikajúco vybavená knižnica a výborná káva.

Škola, kde sa budete cítiť dobre

Študujte v príjemnom prostredí Starého mesta s profesionálnymi lektormi, ktorých učenie baví alebo si vyberte učenie z pohodlia domova z našej bohatej ponuky online kurzov.
14+
Rokov na trhu
1200+
Študentov ročne
17000+
Odučených hodín ročne

Kurzy angličtiny, z ktorých si vyberie každý

Všetky naše individuálne aj skupinové kurzy rešpektujú vaše potreby a stavajú na vašich silných stránkach tak, aby ste sa mohli učiť cudzí jazyk efektívne.

Pre dospelých

Kurzy zamerané na to, čo práve potrebujete. Pripravíme vás na skúšky na certifikát, naučíte sa gramatiku, obchodnú, právnickú alebo odbornú angličtinu.
Pozrieť kurzy

Pre deti

Kurzy, v ktorých efektívne kombinujeme metódu hry a komunikácie. Deti sa angličtinu naučia spontánne, prirodzene a s radosťou.
Pozrieť kurzy

Pre firmy

Kvalitné všeobecné alebo špecificky zamerané jazykové vzdelávanie, ktoré bude nielen výhodnou investíciou do vašich zamestnancov, ale aj do rozvoja celej firmy.
Pozrieť kurzy

Aby bolo jazykové vzdelávanie úspešné, dôležitá je aj správne zvolená forma výučby

Vyberte si formát lekcií, ktorý vám najviac vyhovuje

Individuálne kurzy

Naučte sa angličtinu online alebo offline na one-to-one lekciách, počas ktorých sa vám lektori úplne prispôsobia a pripravia študijný plán na mieru.
Pozrieť kurzy

Ranné skupinové kurzy

Začnite deň pri rannej káve a hodine angličtiny. Cudzí jazyk sa naučíte prostredníctvom cvičení a konverzácií v malých skupinkách do 8 ľudí.
Pozrieť kurzy

Poobedné skupinové kurzy

Zlepšite si angličtinu po ceste domov z práce alebo online v pohodlí domova. Čakajú na vás konverzácie a výučba angličtiny v malých skupinkách do 8 ľudí.
Pozrieť kurzy

Webináre a workshopy

Naučte sa niečo nové a zároveň otestujte úroveň svojej angličtiny v praxi na intenzívnych kurzoch alebo interaktívnych webinároch.
Pozrieť kurzy

Čo o nás hovoria naši klienti?

  • Oceňujem prístup lektorky k učeniu. Všetko bolo úplne skvelé.

  • Spolupracujeme s the Bridge od roku 2009. Vďaka ich profesionálnemu prístupu sa za ten čas naši zamestnanci posunuli na úroveň, kde nemajú problém prezentovať v angličtine na pracovných stretnutiach. Lektori sú starostlivo vyberaní, témy sú prispôsobené našim kritériám a the Bridge promptne reaguje na naše požiadavky.

Prečo sa u nás angličtinu naozaj naučíte?

Určite sa zhodneme na tom, že sa cudzí jazyk nevieme naučiť za vás. Vieme vám však poskytnúť všetky prostriedky na to, aby ste sa ho naučili čo najrýchlejšie aj najefektívnejšie.A to je presne to, čo k výučbe cudzieho jazyka naozaj potrebujete.

Zistíme, na čom môžete stavať

Úroveň angličtiny našich potenciálnych aj aktívnych študentov objektívne testujeme pomocou medzinárodne uznávaného online nástroja TRACKTEST.eu, ktorý spoľahlivo otestuje nielen vašu gramatiku, ale aj čítanie a počúvanie.
Otestujte svoju angličtinu

Naša metóda

Pri výučbe vychádzame z komunikatívnej metódy so silnou orientáciou na študenta. Dôležité je pre nás nielen odovzdávanie informácií, ale predovšetkým potreby, záujmy a ciele študentov, ktorých vedieme k aktívnej účasti na výučbe.
Prečítajte si viac o našich metódach

Medzinárodný tím lektorov

Náš tím interných lektorov a konzultantov pre komunikáciu v angličtine tvoria vysokoškolsky vzdelaní odborníci certifikovaní na vyučovanie angličtiny ako cudzieho jazyka. Všetci spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.
Spoznajte našich lektorov
Už viac ako 15 rokov učíme úspešných.

Už viac ako 15 rokov učíme úspešných.

Individuálne aj skupinové kurzy rešpektujú vaše potreby a stavajú na vašich silných stránkach.

×