54 % pracovných pozícií na Profesia.sk vyžaduje znalosť angličtiny

54 % pracovných pozícií na Profesia.sk vyžaduje znalosť angličtiny

My výučbe angličtiny rozumieme

Príďte 25. – 26. februára na Profesia days 2015 a v stánku „Centrum cudzích jazykov“ vám poradíme, a poradíme vám, na čo sa pri štúdiu angličtiny zamerať, kde sú vaše silné a slabé stránky, ako si vylepšiť životopis, kde robíte chyby pri pohovoroch, ako si vybrať kurz angličtiny a ako si nájsť dobrý „JOB“ rýchlejšie.

Príležitosť čaká na pripravených

Hľadáte si nový job? Zopár užitočných fráz a slovíčok sa vždy zíde. Pred samotným pohovorom je dôležité si prejsť všetky možné otázky, ktoré vám personalista môže položiť a byť si istý, že na ne viete odpovedať. Oplatí sa investovať čas, energiu i peniaze a pripraviť sa. Pomotanie prítomného času s minulým a povedať, že ste „interesting“ miesto „interested“ vás môže stáť šancu. Vybrali sme pre vás zopár užitočných tipov, či už pre pohovor, alebo motivačný list. Ešte viac sa môžete naučiť v našom kurze prípravy na pohovor „Job Hunting“.

Pre uchádzačov sme na ProfesiaDays pripravili:

  • Urobíme s vami modelový pohovor v angličtine. Čakajú vás naši slovenskí aj zahraniční lektori, ktorí vám poradia čo a ako robiť lepšie.
  • Otestujeme vašu schopnosť hovoriť po anglicky a na mieste vám vystavíme hodnotenie/certifikát
  • Poradíme vám, ako si zvýšiť kvalifikáciu a urobiť svoje CV neprehliadnuteľné

Pre vystavovateľov sme pripravili:

  • Preskúšame vašich uchádzačov
  • Ohodnotíme schopnosti vyjadrovania sa uchádzača v anglickom jazyku.
  • Preskúšame ho a pripravíme pre vás personalistov písomné hodnotenie v súlade so Spoločným európskym referenčným rámcom pre jazyky.

Otestujte si angličtinu

Viac info o “Centre cudzích jazykov”

×
×

Cart